1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Ranczo

Wierzbowe Ranczo usytuowane jest w samym centrum Polski, zaledwie 35 km od Warszawy w woj. mazowieckim. Doskonała lokalizacja między Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem, z dala od miejskiego zgiełku, w otulinie malowniczych krajobrazów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, zachwyca niepowtarzalną atmosferą, kojącymi widokami i bliskością natury. Wierzbowe Ranczo, ukryte wśród zieleni, w towarzystwie zwierząt, jest doskonałym miejscem na odpoczynek, jak również na niepowtarzalne wesele, imprezy firmowe, konferencje czy pikniki rodzinne

Wierzbowe Ranczo to jedyne tak wyjątkowe miejsce na Mazowszu!!!

Urokliwy hotel, nieograniczona przestrzeń, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu udany wypoczynek jak i idealne warunki do pracy. Otoczenie stwarza wymarzone warunki do realizacji programów o charakterze integracyjnym i motywacyjnym. Ranczo oddalone jest od szosy 200 metrowym pasem drzew, co gwarantuje kameralną oraz bezpieczną atmosferę pobytu.

Wierzbowe Ranczo

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 10 komfortowych pokoi zaaranżowanych w rustykalno-marynistycznym klimacie, zapewniając tym samym miejsca noclegowe dla blisko 30 osób oraz dwie sale bankietowe, każda w innym, niepowtarzalnym stylu. Zostały przystosowane w taki sposób, aby sala weselna czy bankietowa w jednej chwili zmieniła się w salę konferencyjną z profesjonalnym wyposażeniem.

  • sala "Oranżeria" zaaranżowana w rustykalnym klimacie z wielkimi oknami, dużym, zamkniętym kominkiem w centralnej częsci oraz wysokim sufitem pokrytym drewnianym sachulcem.
  • sala "Biesiadna" cała drewniana w stylu starej przycupniętej chaty z otwartm kominkiem, dającym niepowtarzalny klimat szczególnie w długie zimowe wieczory.

Wierzbowe Ranczo słynie ze zdrowej, a zarazem wykwintnej kuchni. Dania pod czujnym okiem szefa kuchni przygotowywane są tylko i wyłącznie z naturalnych składników, które zachwycają podniebienia nawet najbardziej wymagających Gości.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ORAZ PROFESJONALIZM

Nie tylko malownicze otoczenie, klimatyczne wnętrza oraz smaczna kuchnia, decydują o zadowoleniu odwiedzających nas zarówno osób indywidualnych jak i firm. Nasze indywidualne podejście do każdego wydarzenia, zaangażowanie, profesjonalizm sztabu osób pracujących w Wierzbowym Ranczu oraz wkładane serce w to co robią przekłada się na to, że Goście tak często do nas wracają i nie wyobrażają sobie innego miejsca, za co im serdecznie dziękujemy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij