1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Opinie Gości

Cisza i spokój...

Polecam ten obiekt na wyjazdy integracyjne jak i szkoleniowe. Jesteśmy po dwudniowym pobycie w Wierzbowym Ranczu i niesamowite wspomnienia zabieramy ze sobą. Cisza i spokój zapewniły nam idealne warunki do przeprowadzenia szkolenia, a wieczorna impreza z całą oprawą pozwoliła zapomnieć nam o trudach pracy. Jeszcze raz polecam!

Paulina Kafar, facebook

Szczerze polecam !!!

Super miejsce!!! Niedawno miełiśmy integrację w Wierzbowym Ranczu, szczerze polecam to miejsce. Od przygotowań, łącznie z wieczorną imprezą wszystko przebiegało w niesamowicie przyjaznej atmosferze, a goście nie chcieli kończyć zabawy. Szczerze polecam !!!

Aleksandra, zumi.pl

W bardzo życzliwej atmosferze

Kilkakrotnie organizowaliśmy jako osoby związane ze szkoleniem psów warsztaty, zawody z udziałem zagranicznych gości, szkolenia dla osób z czworonogami. Trudno znaleźć podobne miejsce, które da możliwość zaproszenia osób z psami i to w bardzo życzliwej atmosferze. Miejsce urządzone ze smakiem, w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody. Miejsce, którym można się pochwalić i które jest doskonałą wizytówką organizatorów np. zawodów. Ogromnie się cieszę, że możemy korzystać z uroków Wierzbowego Rancza. Zespół szkoły Dogadajcie się.

Agnieszka Wojtków, facebook

Najlepsze miejsce

Najlepsze miejsce na nocleg w okolicach Mszczonowa. Cisza, spokój, świetne jedzenie i brak telewizorów w pokojach.

Marian K, Facebook

Gorąco wszystkim polecam

Obsługa hotelowa już nawet przed przyjazdem pomagała nam w sposób wyśmienity gdyż miałem problem z dojazdem (pomyliłem w adresie kod pocztowy). Od samego przyjazdu mieliśmy pełną opiekę i niczego nam na miejscu nie brakowało i czuliśmy się dopieszczeni. Nasz pokój i otoczenie było rewelacyjne - wszystko jak nowe i bardzo schludne i czyste. Rano zaserwowano nam przepyszne śniadanie. Po śniadaniu zwiedziliśmy okolicę hotelu gdzie można podziwiać wiele różnych atrakcji z czego najbardziej podobały się nam konie na wielkim wybiegu. Naprawdę gorąco wszystkim polecam pobyt w Wierzbowym Ranczu.

Daniel, airbnb.pl

Cudowna atmosfera

Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, nienaganna organizacja, cisza, spokój i piękne widoki, niepowtarzalny klimat..Idealne miejsce na prowadzenie wszelkiego rodzaju szkoleń i spotkań biznesowych ;)))

Małgorzata Rokicka, facebook

Polecamy z całego serca

Nasz majowy ślub i wesele w Wierzbowym Ranczo to było spełnienie naszych marzeń - przeżyliśmy magiczne chwile, bo takie właśnie jest to miejsce - magiczne. Dziękujemy całej obsłudze za wspaniałą współpracę i uśmiech :) Jedzenie było przepyszne, tort znakomity - piękny i smaczny, a dekoracje po prostu cudowne - wysmakowane i delikatne. Nasi goście byli zachwyceni, my też wciąż wspominamy ten bajeczny dzień. Cieszymy się też, że mogliśmy przeżyć te chwile z naszą psiną - Ranczo to miejsce, w którym zwierzęta darzone są ogromną miłością :)

Izabela M, Facebook

Polecam

Miejsce po prostu niepowtarzalne. 
Trzeba przekonać się samemu.
Polecam.

Łukasz K, Facebook

Zakochałam się w tym miejscu !!!

Zakochalam się w tym miejscu !!! Wygląda ze dozgonnie

Beata Kondratowicz, facebook

Raj na ziemi

Raj na ziemi !!!!

Adam Krasinski, facebook

Dziękujemy Wam!

Minął już miesiąc z kawałkiem od naszego wesela w Wierzbowyn Ranczo. To były spełnione najskrytsze marzenia, o wiele więcej, niż śmielismy sobie wyobrazić! Gorąco polecamy z mężem. Obsługa miła, kontaktowa, wspaniale współpracowali by stworzyć piękną oprawę. Dekoracje - cudowne, rustykalne, pełne smaku i wyczucia. Jedzenie - w życiu nie jadłam smaczniejszych potraw na weselu. Pierwsza klasa...

Dominika K, Facebook

Niesamowite miejsce

Na czele z Panią manager, której dziękujemy za idealne przyjęcie weselne. Wszystko tak jak chcieliśmy. Jedzenie przepyszne a obsługa bardzo miła. Tort -dzieło sztuki. Z czystym sumieniem polecam!

Anna A, Facebook

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij