1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Komunie

Uroczystość komunijna to jeden z najważniejszych dni w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców.

Wyjątkowa oprawa

Wyjątkowo starannie przygotowana oprawa tego dnia podkreśli jego wyjątkowość. Wraz ze sztabem ludzi dbamy o to by ten dzień zapadł dziecku jak i gościom głęboko w pamięć. Wszystkie potrawy przyrządzane są ze szczególną starannością pod czujnym okiem naszego szefa kuchni. Ponadto nie zapominamy również o właściwym udekorowaniu pomieszczenia profesjonalnie stworzonymi ozdobami kwiatowymi, nakryciami stołów oraz troską o najmniejsze szczegóły.

Mnóststwo atrakcji dla dzieci

Biorąc pod uwagę fakt, że komunia to święto skierowane głównie do dzieci, Wierzbowe Ranczo podejmuje się przygotowania wielu atrakcji. Wszyscy zaproszeni Goście mogą bez krępacji spacerować po posiadłości, głaskać konie w stajni i na padokach. Dzieci zaś mogą udać się do przygotowanego specjalnie dla nich placu zabaw, na którym swobodnie mogą korzystać z trampoliny, zjeżdżalni, huśtawki, drewnianego domku czy też mini wozów z dyszlem. Dla najmłodszych wielką atrakcją są również przejażdżki bryczką jak również w siodle, w towarzystwie zwierząt wiejskich- kucyków, owieczek, krów i dwóch koziołków. 

Każde przyjęcie komunijne traktowane jest przez personel w sposób indywidualny, co pozwoli na stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij