1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Pikniki

Malowniczy teren Wierzbowego Rancza to idealne miejsce do organizacji pikników firmowych, na które przybywają pracownicy wraz z rodzinami jak również najlepsi klienci. Jest to dobry sposób na odpowiednie wykreowanie wizerunku firmy. Zapach grillowanego mięsiwa, odpowiednia oprawa i zapewnione atrakcje wprowadzają gości w odpowiedni stan relaksu i dobrej zabawy. Takie spotkanie na świeżym powietrzu, w malowniczym otoczeniu i atmosferze, na długo pozostaje w pamięci uczestników.

Oddajemy do dyspozycji 8 hektarów terenu otoczonego łąkami i lasami, oraz padokami z końmi. Biorąc pod uwagę, że posiadamy ponad 30 koni organizujemy jazdy w siodle jak również przejażdżki bryczką co cieszy się największym zainteresowaniem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, współpracujemy od długiego czasu ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy zapewniają nam szeroką gamę atrakcji począwszy od stanowisk łuczniczych, paintballa po bardziej EXtremalne takie jak ścianka wspinaczkowa, off-road, Monster TRUCK jak i motywujące zabawy zespołowe na terenie Wierzbowego Rancza. To tylko część tego co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować.

Nie znajdziecie bardziej urokliwego miejsca na pikniki firmowe w woj. Mazowieckim pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem.

 

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 798 728 629 lub drogą mailową: event@wierzboweranczo.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij