1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Kolacje i bankiety

Jeżeli w Państwa firmie zdarzyło się coś wyjątkowego, co chcielibyście odpowiednio uczcić, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wierzbowe Ranczo to idealne miejsce na kolacje firmowe czy wszelkiego rodzaju bankiety. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale „Oranżerię” oraz „Biesiadną”. Każda z sal jest w stanie komfortowo pomieścić do około 150 osób. Zainstalowany system profesjonalnego nagłośnienia oraz automatycznego zaciemniania a także klimatyzacja są gwarancją udanego bankietu w Wierzbowym Ranczu o każdej porze dnia i roku.

 

Organizujemy również wspaniałe kolacje grillowe na świeżym powietrzu. 

Wykwintna, a zarazem naturalna kuchnia, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia w parze z profesjonalną i uśmiechniętą obsługą to pełen sukces udanego eventu.

Oferujemy Państwu indywidualne podejście oraz profesjonalną pomoc, co sprawia, że każde wydarzenie jest "szyte na miarę".

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 798-728-629 lub drogą mailową: event@wierzboweranczo.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij