1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm w Wierzbowym Ranczu nieopodal Warszawy to świetna okazja by pracownicy w Państwa firmie spędzili miło czas we własnym gronie oraz lepiej się poznali. Takie chwile pozostają na długo w pamięci, a pracownicy czują się docenieni i z motywacją wracją do dalszej pracy.


 

NIESAMOWITE ATRAKCJE

Podczas spotkania firmowego zapewniamy szereg rewelacyjnych atrakcji począwszy od przejażdżki bryczką, jazdy w siodle, stanowisk łuczniczych, paintballa po bardziej EXtremalne takie jak ścianka wspinaczkowa, off-road, Monster TRUCK jak również motywujące gry i zabawy zespołowe na terenie Wierzbowego Rancza w woj. mazowieckim.

WSPÓLNE BIESIADOWANIE

Każde spotkanie integracyjne musi zakończyć się wspólnym biesiadowaniem. Wierzbowe Ranczo w tym celu oddaje do Państwa dyspozycji dwie sale bankietowe oraz rozległy teren grillowy. Urokliwe miejsce, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa i dobry DJ to gwarancja udanej zabawy do białego rana. My to wszystko gwarantujemy naszym gościom i zapraszamy do kontaktu.

IDEALNE MIEJSCE

Rozległy 8 hektarowy teren daje ogromne możliwości do wszelkiego rodzaju gier o charakterze integracyjnym oraz motywacyjnym. Nie znajdziecie bardziej urokliwego miejsca na imprezy integracyjne na Mazowszu. Serdecznie zapraszamy...

 

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny 798-728-629 lub drogą mailową: event@wierzboweranczo.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij